Menü
Your Cart

İptal ve İade

İade Şartları ve İade Talebi
Koşulsuz ve Süresiz İade

Değerli Tüketicimiz,
Öncelikle www.yaglarkasap.com'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Satın almış olduğunuz her ürünümüz Yağlar Kasap Şarküteri güvencesinde olup süresiz, koşulsuz iade garanti kapsamındadır

Ürün paketiniz size ulaştığı andan itibaren gerek bizden, gerek ulaştırmadan , gerekse muhafaza şartlarından kaynaklanan herhangi bir şikayetiniz yahut geçen süre içerisinde tüketime dair tereddütünüz olur ise; dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yağlar Kasap Şarküteri den yapmış olduğunuz her alışverişinizde talebinize göre ürünlerinizin değişimi yahut ücret iadenizi koşulsuz talep etme hakkınız saklıdır.
Yağlar Kasap Şarküteri de müşteri her zaman haklı, her zaman mutludur.
Ürünlerimizi afiyetle tüketmeniz dileğiyle.
Sağlıklı günler dileriz.

İptal ve Geri Ödeme Koşulları
Koşulsuz, Süresiz iptal

TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakki bulunmamaktadır.  Ancak Yağlar Kasap Şarküteri olarak koşulsuz memnuniyet politikamız gereğince tüm müşterilerimizin memnuniyetlerini sağlamak ve sürdürmek amacıyla siparişlerinizi iptal etme hakki tanıyoruz. İptal edeceğiniz ürünleri teslim aldığınız Kargo Şirketi aracılığı ile karşı ödemeli olarak aşağıdaki Ürün İade adresine gönderebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürün karşılığında ister ürün bedeli kadar para iadesi, ister daha sonra kullanabilmek üzere para-puan, isterseniz de yeni ürün gönderimi yapılacaktır.